Немската гимназия ли? Знаем, че са страхотни!

В днешната статия на Дойче Веле нашите приятели и партньори от НЕГ „Проф. Константин Гълъбов“ са посочени като „Бъдещето на България“. Няма как да не се съгласим с колегите от най-известната германска медия, като добавим, че вярваме във всички български ученици и техните учители. Те са най-важния, смислен и сериозен „капитал“ и „материал“, с който нашето общество разполага.
Тъкмо Немската гимназия беше отбелязана като училището, в което се проведе „първото он-лайн контролно“, благодарение на проекта на Център за образователни инициативи и Фондация „Америка за България“, озаглавен „Учене чрез MOODLE“.

Браво на Немската гимназия! Знаем, че сте страхотни!